samsung s8 plus kılıf

Samsung Galaxy S8 Kılıf Elago Grip Hybrid Siyah

 

 

Anasayfa / Mobil / Tablet / Samsung Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdı…! Hatta samsung olmadığı için MWC 2017 yide takip etmedim zaten genel olarakta sönük geçti bunu bütün editörler diyor.five-10 kişiyi bilmem ama Androidin hatta genel olarak telefonların tepesinde herkezin düşüncesi Samsung Ve Apple bu 2'si yoksa zaten pek ilgi çekici gelmiyor etkinlikler.

 

Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Bu hafta ortaya çıkan yeni bir iddia Galaxy S8 serisinin 6GB LPDDR4 RAM ile geleceğini gösteriyor. Sızdırılan görsellerde Galaxy S8 modelinin alt ve üst tarafında incelmiş çerçeveler kullanılmış.

 

Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak. Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı'na katılmalarını önemle talep ediyor.

 

Galaxy S8 ile Galaxy S8 Plus'ın gelmesi halinde sırasıyla five.7 inç ve six.two inç ekran büyüklüğüne sahip olacaklar. Yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın tanıtımını ise New York‘ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte yapacak. Galaxy S8 ise 29 Mart'ta resmi olarak tanıtılacak ancak MWC 2017'de 1 dakikalık kısa bir gösterim olması bekleniyor.

 

Parmak izi okuyucusu, metal gövde, 64 GB'lık dahili hafıza gibi ayrıntılar da Samsung Galaxy S8 Plus‘da karşımıza çıkacak. Ne tesadüf ki bu videodaki prototip telefon, GSM Arena `nın paylaştığı Galaxy S8 sızıntısının kavissiz hali. Samsung Galaxy Tab three ten.1 için tasarlanan klavye özellikli Belkin Ultimate Keyboard Case kılıf 130 USD / 260 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

Şimdiye kadar Galaxy S amiral gemilerinin alt kısmında gördüğümüz ve parmak izi tarayıcı için de kullanılan Ana Sayfa butonunun olmayışı, son zamanlarda iddia edilen ekrana entegre parmak izi tarayıcı ve Ana Sayfa düğmesi eksikliği bilgilerini doğruluyor.

 

Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung GALAXY NOTE 7 cihazlarının yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın ekran boyutu ve pil boyutu farklılıkları dışında aynı olması bekleniyor.

 

Her iki kılıfta tasarımsal açıdan, akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass tarafından daha önce paylaşılan Galaxy S8 görselleri ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. Galaxy S8'in gerçek tasarımının bu olacağı hakkında Samsung resmi bir açıklama yapmadı.

 

Galaxy S8 ile Galaxy S8 Plus'ın gelmesi halinde sırasıyla 5.7 inç ve six.two inç ekran büyüklüğüne sahip olacaklar. Yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın tanıtımını ise New York‘ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte yapacak. Galaxy S8 ise 29 Mart'ta resmi olarak tanıtılacak ancak MWC 2017'de 1 dakikalık kısa bir gösterim olması bekleniyor.

 

Parmak izi okuyucusu, metal gövde, 64 GB'lık dahili hafıza gibi ayrıntılar da Samsung Galaxy S8 Plus‘da karşımıza çıkacak. Ne tesadüf ki bu videodaki prototip telefon, GSM Arena `nın paylaştığı Galaxy S8 sızıntısının kavissiz hali. Samsung Galaxy Tab 3 10.1 için tasarlanan klavye özellikli Belkin Ultimate Keyboard Case kılıf 130 USD / 260 TL fiyatla incele satışa sunuluyor.

 

 

MWC 2017 etkinliğinde Sony ve LG gibi firmaların yeni modelleri tek tek ortaya çıkarken, Samsung amiral gemi modelleri için özel bir etkinlik düzenleyecek ve Galaxy S8 serisini tanıtacak. Bu arada iPhone 7 de olmayan 3.five mm jak girişi Samsung Galaxy S8 üzerinde yer alıyor.

 

Firmanın amiral gemisi telefonu Galaxy S8'in tasarımını gösteren fotoğrafı ortaya çıktı. Samsung yetkilileri herkes önünde özür dilemiş ve hatalarını telafi edeceklerini açıklamıştı. Samsung Galaxy S8‘de kullanılacak bir başka işlemci de Samsung Exynoss ten nm. Qualcomm Snapdragon 835 İşlemcisinin de boyut olarak son derece küçük olduğunu daha önce belirtmiştik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 plus kılıf”

Leave a Reply

Gravatar